بعد از ۷ سال سابقه حرفه‌ای حرفی برای گفتن داریم ...

در دیزاینیک تیمی متشکل از افرادی نخبه و با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات در کنار هم جمع شده اند تا درکی جدید و عمیقی از خدمات دیجیتال را برای شما رقم بزنند. هدف ما در دیزاینیک، شفافیتی نوین در کلیه خدمات است که به شما ارائه می‌شود. سرمایه‌گذاری هدفمند به عنوان یک استراتژی اساسی در توسعه و رشد کسب و کار ما مورد توجه قرار می‌گیرد.

ما به استفاده صحیح و بهینه از منابع مالی و زمان شما اهمیت می‌دیم.

op_happy-young-bearded-man-outdoors-using-mobile-B9D43PN-min
از نگاهی دیگر :

اعتماد یک مولفه بسیار مهم و اساسی در هر تعامل و رابطه تجاری است. شرکت "دیزاینیک" با تمرکز بر کیفیت خدمات و ارائه راه‌حل‌های اثربخش، سعی می‌کند اعتماد مشتریان را به خود جلب کند...

ما با ارائه خدماتی با کیفیت بالا، استانداردهای صنعت را رعایت می‌کند و تضمین می‌کند که تمامی پروژه‌ها با دقت و دیباچه مشتری اجرا می‌شود. ارتقاء روابط میان مشتری و شرکت ما، بر پایه شفافیت و صداقت استوار است. ما همواره تلاش می‌کنیم تا اطلاعات مورد نیاز را به مشتریانمان ارائه کرده و به آن‌ها اطمینان دهیم که در تمامی مراحل همکاری، آگاه و آماده هستند. به دنبال رضایت مشتریان خود می‌باشد و همواره می‌کوشد تا نیازها و انتظارات مشتریان را به بهترین نحو ممکن برآورده کند. در تمامی تعاملات، احترام به حریم شخصی و اطلاعات مشتریان برای شرکت “دیزاینیک” اولویت دارد. ما همیشه به حفظ محرمانگی و امانتداری از اطلاعات مشتریان پایبند هستیم.

SWEETY CAFETERIA
GOLDEN GOLDEN
DESIGNLOVERS GEEKHEAVEN
GOLDENGRID.
CHIPPY'S ICE CREAM BAR
بهترین برای همیشه

تیم حرفه‌‌ای ما

Frame 13

زهرا اسدی

مشاوره کسب و کار
Frame 15

علی نسیمی

طراح سایت و اپلیکیشن
Frame 14

میلاد نوبختی

برنامه نویس سایت
Frame 16

تینا جعفری

ادمین سوشال مدیا